IS CHARITA

Program vyvinutý na zakázku pro potřeby interní komunikace a rezervace vozidel organizace Charita Jihlava. Jedná se o SQL databázovou aplikaci fungující v prostředí internetu, což umožňuje i připojení zaměstnanců, kteří se práci věnují i mimo organizaci. Program je chráněn před zneužitím přístupovými právy a šifrovanou komunikací je chráněn i přenos dat na webový server. Program pracuje na všech počítačích s Microsoft Windows 32bit i 64bit (Windows XP, Vista i Windows 7, 8, 10 v krajním případě i na Windows 2000 a Windows 98, na kterých nebyl plně testován) s funkčním připojením na internet.


Nová verze 9 (12/2017)

Program byl rozšířen o modul vedení denních záznamů o nemoci (dekurz) pro komunikaci mezi sestrou, lékařem a vedoucí projektu. Uživatelé starších verzí programu mohou nadále používat svoji oblíbenou verzi programu. Provést upgrade programu bude potřebovat pouze uživatel, který bude mít zájem využívat nový modul dekurz. Novým uživatelům bude nabízena pouze nová verze programu.
V první fázi zavádění a testování programu Vám budeme nastavovat přístupy do rozšířené části programu sami, v koordinaci s vedoucí projektu paní Janou Sochorovou. Se žádostí o přístup do modulu dekurz se obraťte přímo na paní Sochorovou nebo na nás.Stažení a instalace programu

Plná verze programu je určena pro ty, kteří nemají dosud na svém počítači program nainstalován ani ve starší verzi. Obsahuje databázový stroj nutný pro chod programu na počítači.
Verze upgrade je určena pro ty, kteří mají na počítači již program nainstalován, je nefunkční po zásahu uživatele, software nebo starší verze 1. až 4.

Instalace
Stáhnete si instalační soubor v ZIP archivu viz odkaz níže. Soubor si uložíte na Váš počítač do složky dokumenty nebo na plochu nebo kamkoliv jinam, kde ho budete schopni nalézt. Soubor spustíte dvojklikem přímo z archivu. Pravděpodobně budete vyzvání k potvzení prováděné akce. Potvrzením se Vám spustí instalační průvodce. Stačí jen stále potvrzovat tlačítkem Další. Po instalaci se Vám na ploše počítače vytvoří ikona pro spuštění programu.
Program je chráněn heslem, a tak před prvním spuštěním Vám musí správce heslo přidělit. Kontaktujte vedení Charita Jihlava nebo naši firmu. Kontakt na výrobce - kontakty.

Stažení:

Plná verze programu: IS CHARITA verze 9 plná instalace 9,2 MB.
Upgrade programu: IS CHARITA verze 9 upgrade 2,4 MB.


výroba: © Robert Waigner 1994-2012 |